Општинско такмичење из Техничког и информатичког образовања

Датум: 22. Mart 2016 16:21 Категорија: Новости

У недељу, 20.03.2016. године, одржано је Општинско такмичење из Техничког и информатичког образовања, у Рашанцу.

Нашу школу су представљали ученици VI разреда Лука Влајић, Лука Којић, Давид Илић и ученица VII Разреда  Ивана Радисављевић.
       У конкуренцији шестог разреда била је највећа конкуренција и наши такмичари су остварили различит успех. Такмичење се састојало из два дела: први - тестовски (носи 50 поена) и други моделарски (модел од папира који се прави "на лицу места" - 50 поена). У седмом разреду ученици су радилои тест (50 поена) и бранили модел дизалице који су донели са собом (50 поена)...
       Ученик Лука Влајић освојио је друго место и пласирао се на Окружно такмичење! Честитамо!
Осталим учесницима желимо више среће други пут!